Zegarek GPS dla dzieci Locon Watch Video

Model LocoWatch Video to wielofunkcyjny smartwatch oferowany przez markę Locon. Firma od wielu lat specjalizuje się w usługach związanych z bezpieczeństwem — obejmuje to zarówno sprzedaż inteligentnych urządzeń, jak i tworzenie i udoskonalanie swoich własnych, autorskich aplikacji. Z pomysłów wdrażanych przez firmę Locon mogą korzystać wszyscy, którzy w kompletny, świadomy, ale i zarazem prosty sposób pragną opiekować się swoimi bliskimi oraz troszczyć się o cenne przedmioty. Zegarek z GPS LocoWatch Video, który znajduje się w ofercie marki jest kompatybilny ze stworzoną przez firmę aplikacją Bezpieczna Rodzina

Jedną z najważniejszych funkcji, jakie oferuje inteligentny zegarek z GPS LocoWatch jest możliwość korzystania z Wideorozmowy — rodzic w każdej chwili może nie tylko porozmawiać z dzieckiem, ale także je zobaczyć. Oprócz tego, urządzenie posiada aż dwie wbudowane gry, krokomierz, budzik i aparat fotograficzny. Dzięki aplikacji, którą instaluje się na telefon z Androidem lub iOS, rodzic może lokalizować kilkulatka przez 24/4, wyznaczać strefy bezpieczeństwa, odbierać alerty SOS i inne ważne powiadomienia, czy wykonywać zdjęcia całkowicie zdalnie. Dziecko zyskuje niepowtarzalny i modny gadżet, a opiekun spokój o bezpieczeństwo swojej pociechy. 

Funkcje LocoWatch Video

Smartwatch LocoWatch posiada wbudowaną i aktywną kartę SIM i jest urządzeniem wielofunkcyjnym. Służy nie tylko do świetnej zabawy, ale także pomaga w sprawowaniu codziennej opieki nad dzieckiem. Jego główną zaletą jest możliwość przeprowadzenia Wideorozmowy. Urządzenie jest w stanie nawiązywać połączenia wideo zupełnie jak na popularnych komunikatorach, takich jak Messenger, czy Skype — wszystko dzięki łączności 4G

Oprócz wideorozmów, które przydają się chociażby wtedy, kiedy chcemy zobaczyć, czy nasze dziecko jest w miejscu, w którym powinno, LocoWatch Video pełni także funkcję telefonu — zegarek dzwoni i odbiera połączenia przychodzące od osób, które rodzic zapisze w aplikacji na swoim smartfonie. Smartwatch doskonale sprawdza się jako lokalizator — pomaga w ustaleniu miejsca pobytu kilkulatka. Lokalizację malucha widzimy na mapie w telefonie zawsze, kiedy tylko tego potrzebujemy. 

Każdemu kilkulatkowi na pewno spodobają się dwie gry, które znajdzie w tym nowoczesnym smartwatchu — matematyczna pozwoli utrwalić wiedzę zdobytą w szkole, a zręcznościowa w stylu Tetris umili czas w aucie podczas podróży do szkoły lub na wakacje. Oprócz tego maluch będzie mógł korzystać z krokomierza, budzika, czy aparatu fotograficznego. Nowoczesności smartwatchowi dodają kolorowe tapety, które maluch może zmieniać do woli. 

LocoWatch Video z guzikiem SOS

Zegarek LocoWatch, tak jak większość nowoczesnych smartwatchy posiada guzik SOS służący do wzywania pomocy. Jeśli Twoje dziecko poczuje się zagrożone, ulegnie wypadkowi lub będzie po prostu potrzebować wsparcia, wystarczy, że użyje przycisku SOS, a po chwili odpowiedni alert pojawi się na Twoim telefonie komórkowym. 

LocoWatch z aplikacją Bezpieczna Rodzina

Marka Locon od wielu lat tworzy własne rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa. Ich aplikacja Bezpieczna Rodzina daje opiekunowi wiele możliwości. Przede wszystkim mamy tu do czynienia z polską usługą — nie musimy martwić się o problemy z lokalizacją, nagle wyskakującymi reklamami, czy faktem, że nasze dane nie trafią na chińskie serwery. 

W aplikacji Bezpieczna Rodzina, rodzic może korzystać z funkcji takich jak:

  • wideorozmowa
  • lokalizacja 24/7
  • strefy bezpieczeństwa (dom, szkoła, plac zabaw)
  • alerty SOS
  • alarm o niskim stanie baterii
  • nasłuch otoczenia  
  • zdalne wykonywanie zdjęć
  • weryfikacja historii lokalizacji

Pozostałe informacje 

Smartwatch LocoWatch Video dostępny jest w trzech kolorach: granatowym, różowym i niebieskim. Urządzenie posiada kartę SIM oraz kolorowy, dotykowy wyświetlacz 240×240 px. Do zegarka należy wybrać jeden z dostępnych na stronie pakietów. Czas gwarancji to 24 miesiące, menu jest w języku polskim.